S cílem usnadnit vám nakupování využíváme cookies. Prohlížením našeho e-shopu s tím souhlasíte.
Ok

 

Ověřeno zákazníky

Zákazníci nás rádi doporučují.
Moc vám děkujeme!
Bez vás bychom toho nedosáhli.

 

Potřebujete poradit?

Po - Pá (10:00 - 18:00)

+420 732 766 468

obchod@dav-kar.cz

THULE partner

Jsme oficiální prodejci značky THULE

 

         

YAKIMA WB200

Nosič jízdního kola - uchycení za vidlici

novinka doprava zdarma

 

Dostupnost: Info v obchodě
Číslo produktu: WB200
Výrobce: Yakima
Cena bez DPH : 2 471 Kč
Cena s DPH (21 %):
2 990 Kč

Popis produktu

YAKIMA WB200 - Nosič jízdního kola - uchycení za vidlici,

je schopen uchytit jízdní kola s 9mm a 15mm QR15 osami bez použití adaptéru.

Montáž do horní T - drážky hliníkových tyčí (20 mm)

Nosnost 17 kg

Hmotnost 3,5 kg

Nosič jízdních kol WB200 je profesionální uzamykatelný hliníkový nosič pro ty z vás, kteří chcete upevnit svoje jízdní kolo o přední vidlici. Whispbar WB200 má navíc nejen oku lahodící, ale také aerodynamický design. Je vhodný pro jízdní kola, která mají lanka brzd a přehazovače vedené po spodní šikmé trubce rámu jízdního kola (zejména silniční jízdní kola), takže upevnění čelisťovým nosičem o rám by tisklo lanka a mohlo by dojít k odírání rámu a lanek.

Whispbar WB200 je jediný nosič s uchycením za přední vidlici na světě, který je schopen uchytit jízdní kola s 9mm a 15mm QR15 osami bez použití adaptéru.

Samotná montáž nosiče jízdního kola WB200 na základní střešní nosič je extrémně jednoduchá a rychlá. Whispbar WB200 za to vděčí patentovanému systému QuickDock, s kterým je celý úkon otázkou sekund.

QuickDock

Whispbar WB200 stačí položit na střešní nosiče tak, aby zapadl do T-drážky a následným pootočením klapek jej zajistit. Žádná složitá demontáž střešních nosičů, nasouvání z boku, točení šrouby či maticemi.

Whispbar WB200 je vybaven integrovaným systémem zamykání SKS, který využívá jediný zámek na zabezpečení jízdního kola k nosiči, a také cyklonosiče k střešním nosičům.

SKS

nosiče WB200 jediný zámek obstará dvojité zabezpečení.

Konstrukce nosiče Whispbar WB200 je "oboustranná", takže montáž jízdního kola lze provést jak z levé, tak z pravé strany bez nutnosti přestavování nosiče. K upevnění kol jízdního kola slouží zadní a přední rychloupínací popruhy, které jsou nastavitelné na různé rozměry kol a nosnost střešního nosiče WB200 je 17kg bez předního kola.

Návod Whispbar WB200

 

 

NDM3N